AUDIOPLATINUM FORUM

В необятния свят на звукотехниката и музиката...
Дата и час: Чет Май 24, 2018 2:00 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа   форум аудио платинум

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Яну 13, 2016 11:10 pm 
AUDIOPLATINUM Site Admin
Аватар

Пускам настоящата тема, защото ми омръзна да се занимавам с потребителя luky. От сума време ми звъни по телефона и ми се оплаква как Райчев умишлено му избутвал темите надолу. Преди месец долу-горе, взех кардиналното решение да дам собствен раздел на всеки от големите търговци във форума. Но очевидно и това не е добро за въпросния, бил съм му изтрил темите. Ами аз изтрих темите и на другите търговци. Както му писах тогава на ЛС, да си ги пусне на ново, на мен никой не ми плаща да се занимавам с това. Дори усилията за отделянето на търговците в собствени раздели ми коства няколко часа работа по платформата на форума, без да получа и една бира за благодарност от някого. Ето специална тема сега, каня Кольо Райчев, каня luky и всеки, на когото му се взема отношение по нея. Пишете, кажете си всичко в очите и си решете проблемите веднъж за винаги. Аз не съм телефон на доверието да ми се звъни и да ме занимавате по 2ч със собствените си проблеми. Пуснал съм търговията във форума абсолютно безплатно и неограничено. Нямам никаква изгода от това, единствено проблеми на главата. Хайде, давам ви пълна свобода в тази тема, пишете, плюйте се, карайте си, решете си проблема и си седнете на задниците най-после.

luky написа:
Заглавие: Усилватели и ресивъри , внос от Англия

DJPOPA написа:
След като цял месец не са актуализирани обявите, съм длъжен да ги преместя на боклука. Голямо реване беше по телефона да Ви спася от лошия Райчев, дето Ви бутал темите, а като отделих търговците в собствени подфоруми и интересът рязко изчезна. Явно работата е била само да се оклепа Райчев пред мен като администратор. Сега губите правото да публикувате обяви в моя форум. Ако видя Ваша обява, ще бъде изтривана на момента.

Благодаря ви за прекрасното отношение . Естествено , че след като ми изтрихте 80 процента от темите и след като разговаряхме по телефона ми казахте , че не могат да бъдат възстановени , то аз загубих интерес . Желая всичко хубаво на вас и форума ви . А за този , който пишете хората имат очи и виждат какви нередности върши , лошото е че вие не ги виждате .

luky написа:
Заглавие: Усилватели и ресивъри , внос от Англия

DJPOPA написа:
След като цял месец не са актуализирани обявите, съм длъжен да ги преместя на боклука. Голямо реване беше по телефона да Ви спася от лошия Райчев, дето Ви бутал темите, а като отделих търговците в собствени подфоруми и интересът рязко изчезна. Явно работата е била само да се оклепа Райчев пред мен като администратор. Сега губите правото да публикувате обяви в моя форум. Ако видя Ваша обява, ще бъде изтривана на момента.

След като не благоволихте дори и да ме изслушате по телефона , искам само да ви кажа , че в правилата никъде не пише , че обяви в които не е писано повече от месец се трият . Като гледам има десетки обяви на други потребители , които стоят с години и не ги триете . Всичко ми е ясно .

Аз пък искам да кажа, че това е частен форум, създаден и плащан лично от мен. В този смисъл тук аз определям правилата. Мисля че бях крайно коректен и добронамерен. Ама Вие нямате мярка просто.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2016 7:00 am 
Търговец
Аватар

Ето кой на кого избутва обявите,и като няма с какво,с кабелчета от по 2 лева!

http://www.avanta.cc/list.php?35

0887 251 297

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2016 11:48 am 
Няма какво да се изясняваме с Райчев . Въпросният човек ме следи вече 7-ма или 8-ма година по всички форуми и сайтове за обяви . Неколкократно сме разговаряли с него и той обещаваше да спре , но всичко беше за около 1-2 седмици и започваше отново . Сигурно от възрастта си забравяше обещанията си . След неколкогодишно търпене от моя страна почнах да се отнасям и аз така към него . Има една поговорка - Каквото повикало , такова отговорило . Не е важно каква ще ми е обявата Г-нчо . Аз поне не правя като теб , да използвам , че съм модератор и да трия назад неща , за да мога да ги пусна като нови , да продавам сума ти неща и след време хоп - пак да ги пусна абсолютно същите . Ето това е нечестното от твоя страна . Заради Райчев , се закриха няколко сайта за обяви като тараба , далавера и т.н. Той с неговите обяви тероризираше тези сайтове и естествено , че хората се отказваха да влизат там . Собствениците им прекратиха дейност , защото имаше отлив на посетители . Райчев го знаят в цяла България и повечето хора са с отрицателно мнение към него . Имаше и теми по други форуми , в които го оплюваха , че продавал развалени неща , но тези теми ги триеха , защото господина е ревал на администраторите явно . Има още много неща да се кажат , но няма смисъл . Те хората много добре знаят кой какво прави . Сега ще помоля Попа да изтрие профила ми тук , понеже не можах да намеря такава опция . Желая успех на форума .

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2016 1:26 pm 
Търговец
Аватар

luky написа:
Няма какво да се изясняваме с Райчев . Въпросният човек ме следи вече 7-ма или 8-ма година по всички форуми и сайтове за обяви . Неколкократно сме разговаряли с него и той обещаваше да спре , но всичко беше за около 1-2 седмици и започваше отново . Сигурно от възрастта си забравяше обещанията си . След неколкогодишно търпене от моя страна почнах да се отнасям и аз така към него . Има една поговорка - Каквото повикало , такова отговорило . Не е важно каква ще ми е обявата Г-нчо . Аз поне не правя като теб , да използвам , че съм модератор и да трия назад неща , за да мога да ги пусна като нови , да продавам сума ти неща и след време хоп - пак да ги пусна абсолютно същите . Ето това е нечестното от твоя страна . Заради Райчев , се закриха няколко сайта за обяви като тараба , далавера и т.н. Той с неговите обяви тероризираше тези сайтове и естествено , че хората се отказваха да влизат там . Собствениците им прекратиха дейност , защото имаше отлив на посетители . Райчев го знаят в цяла България и повечето хора са с отрицателно мнение към него . Имаше и теми по други форуми , в които го оплюваха , че продавал развалени неща , но тези теми ги триеха , защото господина е ревал на администраторите явно . Има още много неща да се кажат , но няма смисъл . Те хората много добре знаят кой какво прави . Сега ще помоля Попа да изтрие профила ми тук , понеже не можах да намеря такава опция . Желая успех на форума .

Бях решил повече да не се занимавам с болни хора,като тебе,но ето,че си го търсиш.
Благодаря за глупостите ти, че няколко сайта са закрити заради мене.Всичко това е плод на болното ти въображение.
Никога,за разлика от тебе не съм се оплаквал на модератори на форуми и не съм ги притеснявал.
Радвам се на добри отношения със всички,независимо дали са аудиофили,клиенти или търговци.
Да имам обяви,които ги пускам за втори път,защото при мене има опция,когато мой клиент иска да закупи техника от по висок клас,може да върне закупеното от мен и да си доплати за по добрата техника.
И още нещо,изгонха ти от много форуми,но пак не ти дойде ума в главата.
Всеки ден имам между 150 и 200 потребителя и 2000 гледания в сайта ми,така ,че не се притеснявам от глупавите ти писания!
Но,въпреки всичко ще ти пожелая успех в бизнеса,не съм злонамерен,като тебе!

0887 251 297

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2016 1:53 pm 
Ако не си злонамерен , нямаше да ме следиш толкова години и да разправяш на хората като дойдат при теб , че аз продавам боклуци . Няколко човека са ми казвали лично пред очите ми как ме плюеш . Освен , че си лъжец си и нагъл от горе на всичко . Притеснявам модератори по сайтове и форуми когато виждам нередности и почти винаги ми благодарят за това , че им помагам ! Никой , ама абсолютно НИКОЙ не ме е гонил от нито един форум . Покажи от кой форум , кога и за какво са ме изгонили . Това е последното ми мнение по темата и въобще във форума . Пак ще помоля инж. Йовчев да изтрие профила ми .

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Яну 14, 2016 10:03 pm 
AUDIOPLATINUM Site Admin
Аватар

luky написа:
Пак ще помоля инж. Йовчев да изтрие профила ми .

Никого не държа на сила тук. Изпълнявам молбата Ви. Пожелавам Ви всичко най-добро !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 19, 2016 2:58 pm 

"Чалгата" не подмина и този форум.Както се казва "българска работа".Жалко.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа   форум аудио платинум